Nadácia Orange prichádza s kampaňou o duševnom zdraví
Bratislava, 1. júla 2020 – Nadácia Orange sa spojila s tromi mimovládnymi organizáciami - Ligou za duševné zdravie, Linkou detskej istoty a IPčkom, ktoré prevádzkujú tri najväčšie linky pomoci a chce tak prispieť k systémovej osvete a riešeniu prevencie duševných chorôb obyvateľov Slovenska.
V rámci kampane sa na televíznych obrazovkách bude od dnešného dňa objavovať spot, ktorý upozorňuje na to, že v našom psychickom trápení tu nie sme sami.
Počas trvania krízy spôsobenej pandémiou koronavírusu sa mnohí z nás stretli so strachom o život nás a našich blízkych. V tomto období čelili krízové linky pomoci extrémnym nárastom kontaktov, ktoré telefonicky, prostredníctvom online chatu či emailom, hľadali slová pomoci, útechy a podpory. Spoločná iniciatíva za duševné zdravie združuje krízové linky, poskytujúce 24-hodinovú anonymnú pomoc ľuďom, ktorí sa ocitli v akútnej psychickej kríze či v ťažkej životnej situácii.
V súvislosti s podporou tejto iniciatívy, Nadácia Orange spúšťa od dnešného dňa televízny spot, ktorého cieľom je otvorenie tabuizovanej témy duševného zdravia a podnietenie záujmu zo strany verejnosti a štátu. Kampaň bude prebiehať okrem televízie aj v predajniach, v online prostredí a na sociálnych sieťach a potrvá do 31. júla 2020.
Vizitka kampane
Názov kampane: Nadácia Orange – Duševné zdravie
Klient: Orange Slovensko, a.s. / Martin Hromkovič, Monika Žákovská, Katarína Musslerová
Reklamná agentúra: Wiktor Leo Burnett
Kreatívny riaditeľ: Peter Kačenka
Art director: Marek Duška, Jana Malatincová
Copywriter: Bianka Dingová, Pavol Paulenda
Account: Lucia Grancová, Daniela Huťková
Mediálna agentúra: Unimedia
Produkcia televízneho spotu: Leapard Production
Kamera: Nick Kollár
Školenie a budovanie povedomia zamestnancov o IT bezpečnosti
Kybernetická bezpečnosť sa stáva neoddeliteľnou súčasťou každej modernej organizácie. S rastúcim počtom kybernetických útokov je školenie zamestnancov kľúčovým prvkom ochrany firemných dát a systémov.
Zálohovanie dát vo firme: Prečo je kľúčové a ako na to správne?
Zálohovanie dát je kľúčovým aspektom každej firemnej IT infraštruktúry. Umožňuje chrániť dôležité informácie pred ich stratou alebo poškodením a zabezpečuje kontinuitu fungovania firmy aj v prípade neočakávaných udalostí, ako sú kybernetické útoky, zlyhania hardvéru alebo prírodné katastrofy.
Odhaľte slabé miesta vašej firmy vďaka bezpečnostnému auditu
Technický bezpečnostný audit je kľúčovým procesom, ktorý analyzuje IT infraštruktúru organizácie s cieľom identifikovať slabé miesta a potenciálne bezpečnostné riziká. Tento audit preveruje ochranu sietí, systémov, aplikácií a zariadení pred kybernetickými hrozbami a zistí, či splňujú požadované bezpečnostné štandardy.